Vypratávanie

Vypratávanie bytov, pivníc, povál, nebytových priestorov bez príplatkov. Platíte stále za objem podľa dohody. Nerobte si starosti a nechajte to na nás, naložíme, odvezieme a zlikvidujeme Vám nepotrebný nábytok, zariadenie, inventár. Rýchlo a spoľahlivo kompletné vypratávanie pri pozostalosti alebo odpredaji.


Služby už aj od jedného kusu nábytku, zariadenia. Poskytnutie odpadových pevných vriec podľa potreby, po dohode vieme zrealizovať aj samotné balenie likvidovaného. Vypratanie starého nábytku alebo zariadenia pri rekonštrukcií bytov, domov vám umožní zbaviť sa zbytočného. Otvorí vám to priestor na realizáciu nového, kde vám zase vieme zrealizovať sťahovanie nábytku.

Vypratávanie kancelárií a skladov pre Vaše nové vízie a plány uskutočňujeme vždy po dohodnutí termínu 7 dní v týždni. Vypracujeme Vám presnú cenovú ponuku v závislosti od objemu, ktorý sa bude likvidovať.

 

Cena vypratania už od 20eur.

Kontaktujte nás a získajte cenovú ponuku!

Sťahujete sa do nového? Hľadáte firmu na sťahovanie s profesionálnym prístupom a skúsenosťami? Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si termín sťahovania.

 

Kontaktný formulár Bezplatná cenová ponuka