Sťahovanie kancelárie

Rozhodli ste sa zmeniť miesto svojho sídla, budovy, firmy, kancelárie? Kompletné sťahovacie služby ponúkame veľkým aj malým firmám. Po dohode a upresnení postupnosti, taktiež podľa potreby, vám vieme zabaliť kancelársky nábytok, stôl do ochrannej fólie. Poskytneme vám krabice na zabalenie PC a elektronického zariadenia. Presťahujeme vám trezor, zabezpečíme požadované množstvo sťahovákov, pracovníkov na bezproblémové pokrytie sťahovacích služieb. Máte nový nábytok z predajne, ktorý treba doviesť a zmontovať? Aj tieto služby vám ponúkame.

Sťahovanie kancelárií a firiem v Bratislave a okolí si vyžaduje aj dobré naplánovanie, prípadne bezplatnú obhliadku, ktoré vykonávame vždy po dohode s Vami. Sťahovacie služby vykonávame za pomoci profesionálneho vybavenia, pomôcok a baliaceho materiálu.

 

Sťahovanie kancelárie Bratislava

Sťahovanie realizujeme veľkými nákladnými autami, ktoré disponujú hydraulickými čelami a uľahčujú nám prácu pri množstve ťažkých bremien ako sú napríklad veľké tlačiarne, stroje a masívny nábytok, taktiež pri preprave vášho tovaru alebo materiálu z reklamných agentúr alebo logistických centier. Niektoré firmy a kancelárie u nás využívajú aj prednostné sťahovanie, ktoré neovplyvní chod firmy. Počítačový server vám prednostne presťahujeme ako prvý.

 

Sťahovanie firiem a kancelárií je špecifické a kladieme veľký dôraz na to, aby ste aj v novom priestore mohli využívať svoj majetok, nábytok a kancelárske vybavenie ako predtým bez poškodenia. Ručíme vám za Vaše sťahovanie až do výšky 300 000,- eur poistením zodpovednosti za škody.

 

Cena za presťahovanie jedného kancelárskeho miesta, pod ktorým naceňujeme tieto časti nábytku ako sú kreslo, stôl, stolík, skrinka už od 30eur.

Orientačná cena za sťahovanie:

-kancelárie 3 pracovné miesta už od 90eur

-väčšej kancelárie alebo firmy - bezplatná obhliadka, vytvorenie čo najpresnejšej cenovej ponuky.


Preprava v rámci Bratislavy už od 19eur.

Kontaktujte nás a získajte cenovú ponuku!

Sťahujete sa do nového? Hľadáte firmu na sťahovanie s profesionálnym prístupom a skúsenosťami? Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si termín sťahovania.

 

Kontaktný formulár Bezplatná cenová ponuka