Rozhodli ste sa zmeniť miesto svojho sídla, budovy, firmy, kancelárie? Kompletné sťahovacie služby ponúkame veľkým aj malým firmám. Po dohode a upresnení postupnosti, taktiež podľa potreby, Vám vieme zabaliť kancelársky nábytok, stôl do ochrannej fólie. Poskytnem Vám krabice na zabalenie PC a elektronického zariadenia. Presťahujeme Vám trezor, zabezpečíme požadované množstvo sťahovákov, pracovníkov na bezproblémové pokrytie sťahovacích služieb. Máte nový nábytok z predajne, ktorý treba doviesť a zmontovať? Aj tieto služby Vám ponúkame.

Sťahovanie kancelárií a firiem v Bratislave a okolí, si vyžaduje aj dobré naplánovanie, prípadne bezplatnú obhliadku, ktorý vykonávame vždy po dohode s Vami. Sťahovacie služby vykonávame za pomoci profesionálneho vybavenie, pomôcok, baliaceho materiálu.

Sťahovanie kancelárie Bratislava

Sťahovanie realizujeme veľkými nákladnými autami, ktoré disponujú hydraulickými čelami a uľahčujú nám prácu pri množstve ťažkých bremien ako sú napríklad veľké tlačiarne, stroje a masívny nábytok. Taktiež pri prepravné Vášho tovaru alebo materiálu s reklamných agentúr alebo logistických centier. Niektoré firmy a kancelárie, využívajú u nás aj prednostné sťahovanie. To znamená, že Vám neovplyvníme chod firmy a napríklad taký počítačový server Vám prednostne presťahujeme ako prvý aby ste mohli čím skôr vedieť zarábať aj Vy.

Sťahovanie firiem a kancelárií je špecifické a kladieme veľký dôraz na to, aby ste aj v novom priestore mohli využívať svoj majetok, nábytok a kancelárske vybavenie ako predtým bez poškodenia. Ručíme Vám za Vaše sťahovanie až do výšky 300 000eur poistením zodpovednosti za škody. Preto máte u nás aj vyššiu istotu a garanciu spokojnosti.

Sťahovanie realizujeme veľkými nákladnými autami, ktoré disponujú hydraulickými čelami, ktoré nám uľahčujú prácu pri množstve ťažkých bremien ako sú napríklad veľké tlačiarne, stroje a masívny nábytok.

Cena za presťahovanie jedného kancelárskeho miesta, pod ktorým naceňujeme tieto časti nábytku ako sú kreslo, stôl, stolík, skrinka už od 30eur.

Orientačná cena za sťahovanie kancelárie 3 pracovné miesta už od 90eur. Cena za sťahovanie väčšej kancelárie alebo firmy - bezplatná obhliadka, vytvorenie čo najpresnejšej cenovej ponuky.
Preprava v rámci Bratislavy už od 19eur