Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Rozhodli ste sa zmeniť miesto svojho sídla, budovy, firmy, kancelárie? Kompletné sťahovacie služby ponúkame veľkým aj malým firmám. Po dohode a upresnení postupnosti, taktiež podľa potreby, Vám vieme zabaliť kancelársky nábytok, stôl do ochrannej fólie. Poskytnem Vám krabice na zabalenie PC a elektronického zariadenia. Presťahujeme Vám trezor, zabezpečíme požadované množstvo sťahovákov, pracovníkov na bezproblémové pokrytie sťahovacích služieb. Máte nový nábytok z predajne, ktorý treba doviesť a zmontovať? Aj tieto služby Vám ponúkame.

Sťahovanie kancelárií a firiem v Bratislave a okolí, si vyžaduje aj dobré naplánovanie, prípadne bezplatnú obhliadku, ktorý vykonávame vždy po dohode s Vami. Sťahovacie služby vykonávame za pomoci profesionálneho vybavenie, pomôcok, baliaceho materiálu.

Sťahovanie kancelárie Bratislava

Sťahovanie realizujeme veľkými nákladnými autami, ktoré disponujú hydraulickými čelami a uľahčujú nám prácu pri množstve ťažkých bremien ako sú napríklad veľké tlačiarne, stroje a masívny nábytok. Taktiež pri prepravné Vášho tovaru alebo materiálu s reklamných agentúr alebo logistických centier. Niektoré firmy a kancelárie, využívajú u nás aj prednostné sťahovanie. To znamená, že Vám neovplyvníme chod firmy a napríklad taký počítačový server Vám prednostne presťahujeme ako prvý aby ste mohli čím skôr vedieť zarábať aj Vy.

Sťahovanie firiem a kancelárií je špecifické a kladieme veľký dôraz na to, aby ste aj v novom priestore mohli využívať svoj majetok, nábytok a kancelárske vybavenie ako predtým bez poškodenia. Ručíme Vám za Vaše sťahovanie až do výšky 300 000eur poistením zodpovednosti za škody. Preto máte u nás aj vyššiu istotu a garanciu spokojnosti.

Sťahovanie realizujeme veľkými nákladnými autami, ktoré disponujú hydraulickými čelami, ktoré nám uľahčujú prácu pri množstve ťažkých bremien ako sú napríklad veľké tlačiarne, stroje a masívny nábytok.

Cena za presťahovanie jedného kancelárskeho miesta, pod ktorým naceňujeme tieto časti nábytku ako sú kreslo, stôl, stolík, skrinka už od 30eur.

Orientačná cena za sťahovanie kancelárie 3 pracovné miesta už od 90eur. Cena za sťahovanie väčšej kancelárie alebo firmy - bezplatná obhliadka, vytvorenie čo najpresnejšej cenovej ponuky.
Preprava v rámci Bratislavy už od 19eur