Sťahovanie firmy

Vlastníte pobočku, obchod alebo máte vlastný sklad, ktorý potrebujte presťahovať? Vaše sťahovanie vám ponúka kompletné sťahovanie celej firmy. Pri väčších alebo aj menších firmách sa sťahovanie realizuje vždy podľa postupu a plánu po vzájomnej dohode. Za vratnú zálohu vám ponúkame zapožičanie krabíc na sťahovanie, prípadne aj ich predaj. Poskytneme vám kvalitný baliaci materiál pre vaše počítače, nábytok, umelecké diela a všetko, čo potrebujete zabaliť. Disponujeme profesionálnym náradím, technikou, vybavením a samozrejme prístupom. Aby Vaše sťahovanie prebehlo čo najspoľahlivejšie a bezpečne, vždy kladieme dôraz na zabezpečenie Vášho majetku naším poistením zodpovednosti za škody, takisto na jeho uloženie a dôsledné upevnenie v aute.

 

Sťahovanie firmy Bratislava

Sťahovanie v Bratislave a jeho okolí vieme naplánovať ihneď, vykonať bezplatnú obhliadku po dohode s vami a vypracovať vám nezáväznú cenovú ponuku pre vaše sťahovanie.

 

Ak máte firmu, ktorú potrebujete presťahovať v rámci Slovenska alebo do zahraničia, odporúčame kompletné nafotenie inventáru, ktorý sa bude sťahovať.

Kontaktujte nás a získajte cenovú ponuku!

Sťahujete sa do nového? Hľadáte firmu na sťahovanie s profesionálnym prístupom a skúsenosťami? Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si termín sťahovania.

 

Kontaktný formulár Bezplatná cenová ponuka