Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Naša spoločnosť so sídlom v Bratislave Vám ponúka nákladnú, špedičnú prepravu z Bratislavy do okolitých miest aj mimo SR. Ponúkame Vám prepravu tovaru s logistických skladov na Vašu predajňu alebo k vám domov. Dovoz a prevoz reklamných produktov, pokrytie prepravy pre eventových večierkoch, dovoz na výstavy, preprava stánkov na trhy, paletovú prepravu s možnosťou využitia hydraulického čela a paletového vozíka.

Spolupráca s logistickými centrami a špedičnými firmami po celom Slovensku, z nás robí silného sprostredkovateľa a realizátora nákladnej prepravy v každom rozsahu. Stačí nám zadať požiadavku na prepravu a my Vám obratom zvolíme čo najvýhodnejšiu cenovú ponuku, v čo najkratšom čase. Kamiónová preprava na Slovensku Vám môže doručiť väčšie kusy nábytku alebo tovaru za rozumné ceny a čas, ktorý je pre Vás dôležitý.