Sťahovanie archívu

Sťahovanie nábytku a zariadenia si vyžaduje špeciálne služby odborníkov. Samozrejme záleží aj na prístupe ako veľmi dbáte na to, aby ste to za dobrú cenu, čas a bezpečne premiestnili na iné miesto. Veľakrát sa nám stáva, že ľudia zabúdajú na množstvo dokumentov, účtovníctvo a všetko, čo sa skrýva v archíve. Preto vám vieme podľa množstva poradiť a pomôcť aj s tým, aký počet a aký druh krabíc na presťahovanie archívu potrebujete. Druh závisí od váhy a konkrétnych vecí, ktoré potrebujete presťahovať ako sú šanóny, knihy alebo zmiešané formáty.

 

Sťahovanie archívu Bratislava

Sťahovanie archívu vyžaduje aj dobré načasovanie a organizáciu, označenie jednotlivých krabíc podľa rokov, prípadne podľa zložky. Na urýchlenie nášho aj vášho času používame na prenos po rovnom povrchu vybavenie ako sú vozíky, rudle alebo paletové vozíky. Samozrejme nesťahujeme len po rovinne a váš archív vieme presťahovať aj to najvyššie poschodie.

 


Ak Vám záleží na Vašom čase, takisto sa máte radi a nechcete sa fyzicky uštvať, odporúčame Vám naše služby.

Kontaktujte nás a získajte cenovú ponuku!

Sťahujete sa do nového? Hľadáte firmu na sťahovanie s profesionálnym prístupom a skúsenosťami? Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si termín sťahovania.

 

Kontaktný formulár Bezplatná cenová ponuka