Kúpili ste si byt a posledné čo Vám ostáva je sa nasťahovať? Poskytneme Vám sťahovacie krabice na zabalenie svojich osobných vecí, kníh, inventáru. S nami viete byť presťahovaný rýchlo a bez Vašej námahy. Vytvoríme Vám nezáväznú cenovú ponuku, podľa ktorej Vám poskytneme balík služieb. Pristavenie vozidla s pracovníkmi v presne stanovený čas, nakládka a vykládka nábytku, tovaru, krabíc presne podľa postupnosti a naplánovania. Rozmiestnenie podľa Vašich predstáv. V prípade ak chcete presťahovať aj väčší nábytok, vieme Vám ponúknuť služby demontáže a montáže nábytku.

Sťahovanie Bratislava

Sťahovanie bytov v Bratislave a okolí, bez príplatkov za schody a poschodia. K dispozícií aj cez víkendy a sviatky. Sťahovanie v rámci Bratislavy a okolia s našou firmou, ktorá Vám ušetrí čas, nervy ale aj peniaze. Sťahovacie a prepravné služby v Bratislava zabezpečujem viac ako 6 rokov, počas ktorých sme sa stretli s rôznymi zaujímavými zákazkami od sťahovania tovaru alebo materiálu až po sťahovanie budov a veľkých firiem. Ak by ste potrebovali demontovať alebo montovať nábytok, vieme Vám zabezpečiť aj takúto službu. V Bratislave si sťahovacie služby vyžadujú aj plánovanie, ako napríklad balenie nábytku a jednotlivých častí, na vyžiadanie dovoz baliaceho materiálu, v deň sťahovania obsadiť čo najbližšie parkovacie miesto ku vchodu alebo vstupu kde sa bude sťahovanie realizovať, postup nakladania jednotlivých kusov nábytku podľa miesta doručenia, aj v prípade viacerých adries. Takisto zmiestňovanie nábytku na Vami stanovené miesto. Sťahovacie služby v Bratislave Vám zabezpečíme podľa dohodnutého termínu, takisto podľa nacenenia roboty a Vašich požiadaviek na samotné sťahovanie. Vaše sťahovanie Bratislava a okolie, môže prebehnúť už zajtra, nechajte si u nás vytvoriť nezáväznú cenovú ponuku ešte dnes a my Vám určíte aj poradíme ako postupovať ďalej napríklad pri balení alebo čo a ako zabaliť, prípadne službu balenia vykonáme my. Vždy sa vieme dohodnúť a nájsť riešenie pre úspešnú spoluprácu. Rýchlo, kvalitne a profesionálne bez obmedzení. Sťahovanie dvojizbového bytu už od 99eur. Sťahovanie jednoizbového bytu už od 59eur. Sťahovanie 3 a viac izbového bytu - vytvorenie cenovej ponuky - dohoda.
Preprava v Bratislave už od 19eur. Nechajte to na nás, postaráme sa o bezproblémový priebeh Vášho sťahovania.

Naša nová služba pre verejnosť. Pristavenie vozidla so šoférom na Vami zvolené miesto. Nákladku a vykládku si realizujete svojpomocne. Asistencia pri zabezpečovaní nákladu v aute. Výhodná cena pre Vás, rýchlo dostupné služby aj v deň zadania. V prípade kúpi nového nábytku z predajne a jeho dostupnosti Vám vieme pristaviť auto do hodiny. Skúsenosti a ústretovosť nás posúva ďalej. Využite našu službu samosťahovanie pri zmene prenájmu alebo na menšie sťahovanie.