Sťahovanie bytu

Kúpili ste si byt a posledné čo vám ostáva je sa nasťahovať? Poskytneme vám sťahovacie krabice na zabalenie svojich osobných vecí, kníh a inventáru. S nami viete byť presťahovaný rýchlo a bez vašej námahy. Vytvoríme vám nezáväznú cenovú ponuku, podľa ktorej vám poskytneme balík služieb. Pristavenie vozidla s pracovníkmi v presne stanovený čas, nakládka a vykládka nábytku, tovaru, krabíc presne podľa postupnosti a naplánovania. Rozmiestnenie podľa vašich predstáv. V prípade, ak chcete presťahovať aj väčší nábytok, vieme vám ponúknuť služby demontáže a montáže nábytku.

 

Sťahovanie Bratislava

Sťahovanie bytov v Bratislave a okolí je bez príplatkov za schody a poschodia. Sťahovacie a prepravné služby v Bratislave zabezpečujeme viac ako 6 rokov, počas ktorých sme sa stretli s rôznymi zaujímavými zákazkami od sťahovania tovaru alebo materiálu až po sťahovanie budov a veľkých firiem. V Bratislave si sťahovacie služby vyžadujú aj plánovanie ako napríklad postup nakladania jednotlivých kusov nábytku podľa miesta doručenia, aj v prípade viacerých adries, takisto rozmiestňovanie nábytku na vami stanovené miesto. Sťahovacie služby v Bratislave vám zabezpečíme podľa dohodnutého termínu, takisto podľa nacenenia roboty a vašich požiadaviek na samotné sťahovanie.

 

Poskytujeme aj:

- demontácia a montáž  nábytku

-balenie nábytku a jednotlivých častí, na vyžiadanie aj dovoz baliaceho materiálu, prípadne samotné zabalenie našou firmou

-v deň sťahovania obsadenie čo najbližšieho parkovacieho miesta, prípadne vstupu do budovy

-pristavenie vozidla so šoférom na vami zvolené miesto

-v prípade kúpi nového nábytku z predajne a jeho dostupnosti vám vieme pristaviť auto do hodiny(nákladku a vykládku si realizujete svojpomocne)

-k dispozícii aj cez víkendy a sviatky

 

Nechajte si u nás vytvoriť nezáväznú cenovú ponuku ešte dnes a my vám určíte poradíme ako postupovať. Vždy sa vieme dohodnúť a nájsť riešenie pre úspešnú spoluprácu. Rýchlo, kvalitne a profesionálne bez obmedzení.

 

Ceny:

-1 izbový byt už od 59eur

-2 izbový byt už od 99eur

-3 a viac izbový byt - vytvorenie cenovej ponuky - dohoda.


Preprava v Bratislave už od 19eur.

 

Kontaktujte nás a získajte cenovú ponuku!

Sťahujete sa do nového? Hľadáte firmu na sťahovanie s profesionálnym prístupom a skúsenosťami? Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si termín sťahovania.

 

Kontaktný formulár Bezplatná cenová ponuka