Sťahovanie v rámci budovy

Služba sťahovanie v rámci budovy predstavuje premiestňovanie nábytku a inventáru napríklad pri preorganizovaní kancelárskych priestorov alebo domácnosti.Službu poskytujeme aj pri prerábke bytov, budov, hotelov. Poskytneme vám dostatočný počet pracovníkov podľa množstva premiestňovaných vecí. Sťahovanie vieme zabezpečiť nonstop bez obmedzenia. Pre prípad, že potrebujete v rámci budovy presťahovať veľký alebo vstavaný kus nábytku alebo zariadenia, vieme ám takisto ponúknuť službu demontáže a montáže. Sme vybavení pracovnými pomôckami na presťahovanie nadrozmerného alebo váhovo náročného bremena, chladiarenských vitrín, regálov, bezpečnostných skríň a podobne.

 

Sťahovanie v rámci budovy Bratislava

Nábytok alebo sťahované veci vieme zabaliť do baliaceho materiálu, ktorým disponujeme, takisto vám vieme požičať krabice na sťahovanie. V prípade potreby zabezpečíme kompletné balenie do krabíc, balenie elektrotechniky a iných častí vybavenia.Veľa krát potrebujte len premaľovať obchod, predajňu alebo dom. Každý spomínaný objekt má nábytok alebo zariadenie, ktoré kvôli maľovaniu treba premiestniť.

 

Sťahovacie služby Bratislava aj okolie bez príplatkov za schody, poschodia a za víkendy a sviatky. Dostupné termíny a naplánovanie postupu prác podľa vášho dopytu. 

 

Nechajte si u nás vytvoriť nezáväznú cenovú ponuku a my vám poradíme a naceníme vašu požiadavku na mieru.

Kontaktujte nás a získajte cenovú ponuku!

Sťahujete sa do nového? Hľadáte firmu na sťahovanie s profesionálnym prístupom a skúsenosťami? Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si termín sťahovania.

 

Kontaktný formulár Bezplatná cenová ponuka