Služba sťahovanie v rámci budovy, predstavuje premiestňovanie nábytku a inventáru napríklad pri preorganizovaní kancelárskych priestorov alebo domácnosti.

Službu poskytujeme aj napríklad pri prerábke bytov, budov, hotelov. Poskytneme Vám dostatočný počet pracovníkov, vždy po dohode podľa množstva premiestňovaných vecí. Sťahovanie vieme zabezpečiť nonstop bez obmedzenia. Pre prípad, že potrebujete v rámci budovy presťahovať veľký alebo vstavaný kus nábytku alebo zariadenia, vieme Vám takisto ponúknuť službu demontáže a montáže. Sme vybavení pracovnými pomôckami na presťahovanie nadrozmerného alebo váhovo náročného bremena, chladiarenských vitrín, regálov, bezpečnostných skríň a podobne.

Sťahovanie v rámci budovy Bratislava

Sťahovacie služby Bratislava aj okolie bez príplatkov za schody a poschodia. Bez príplatkov za víkendy a sviatky. Dostupné termíny a naplánovanie postupu prác podľa Vášho dopytu.
Nábytok alebo sťahované vecí vieme zabaliť do baliaceho materiálu ktorým disponujeme, takisto Vám vieme požičať krabice na sťahovanie. V prípade potreby, zabezpečíme kompletné balenie do krabíc, balenie elektrotechniky a iných častí vybavenia.
Veľa krát potrebujte len premaľovať či už ide o obchod, predajňu alebo dom. Každý spomínaný objekt má nábytok alebo zariadenie, ktoré kvôli maľovaniu treba premiestniť aby bolo dostatočné miesto na prácu. Preto sťahovanie v rámci objektu Vám uľahčí kopec námahy a času ako keby ste to mali robiť svojpomocne. Nechajte si u nás vytvoriť nezáväznú cenovú ponuku a my Vám poradíme a naceníme Vašu požiadavku na mieru.