Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Nákladné taxi Bratislava slúži pre zákazníkov, ktorý si kúpili nábytok alebo zariadenie v obchode, no nevedia si to ihneď aj previesť. Objednajte si náš nákladný taxi, auto na mieste podľa určenia. Pomoc pri nakládke a vykládke až na miesto.

Nákladné taxi je služba neobmedzená aj pri prevoze stavebného materiálu alebo tovaru, hranolov, lešenia a iné.

Taxi vie prísť pre Vás na adresu kde bývate, odvezie Vás do nákupného centra. Vy si kúpite čo potrebujete a čo chcete prevážať. Následne Vás odvezie na miesto vykládky. Prevoz je obmedzený na dvoch spolujazdcov. Spoľahlivosť a dochvíľnosť, dostupné termíny a profesionalita patria medzi naše priority. Nečakajte na dovoz od predajcu týždne až mesiace. S našou firmou v prípade naskladnenia tovaru, materiálu to môžete mať ešte v deň kúpy. Služba dostupná aj v zahraničí a okolitých štátoch. Dovoz z krajiny do krajiny. Vždy po dohoda a vytvorení nezáväznej cenovej ponuky. Služby dostupné už od 20eur.