Sťahovanie klavíraSťahovanie ťažkých vecí

Klavír, pianino alebo koncertné krídlo sú ťažké bremená, ktoré si vyžadujú profesionálov nielen na hranie ale aj na ich premiestňovanie. Špecializujeme sa aj na tieto služby a preto Váš hudobný nástroj podľa typu zabalíme do ochrannej fólie a nárazu vzdornému materiálu ktorým disponujeme. V prípade ak potrebujete presťahovať klavír typu krídlo, robíme aj jeho demontáž nôh a častí, horného krídla, pedál. Po jeho presťahovaní Vám odborne zmontujeme jednotlivé časti naspäť. Demontáž pri tomto type klavíra je veľmi dôležitá a potrebuje sa to uskutočniť, aby samotný prenos krídla bol čo najbezpečnejší a Vás klavír ochránený.
Sťahovanie klavíra a celkovo ťažkého bremena si vyžaduje presný postup a plánovanie podľa jednotlivých vplyvov ako sú únikový východ, schodisko, výťah a veľa iného, ktoré vykonávame napríklad pri obhliadke ak sa s Vami dohodneme.
Počet pracovníkov je vždy prispôsobený bremenu, ktoré sa sťahuje a takisto aj nákladné vozidlo, nech je samotný priebeh sťahovania čo najlepší a bez obmedzenia.

Sťahovanie trezora

Aby Vás sťahovanie nebolo, nezabralo Vám veľa času a pohody pri organizovaní iných povinností ste na správnom mieste. Ak máte trezor alebo kovovú bezpečnostnú skriňu, s našimi skúsenosťami a službami to môžete mať kdekoľvek. Sťahovanie trezorov, serverov, hracích automatov, bankomatov, aj to patrí medzí bremená, ktoré sme už presťahovali bezpečne a podľa dohody. Dostupnosť termínov, realizácia, profesionalita, Vaša spokojnosť sú aspekty ktoré Vám vieme ponúknuť pri sťahovaní aj Vášho ťažkého predmetu.
Sťahovanie vykonávame na vozidlách, ktoré disponujú hydraulickými plošinami na pohodlne a bezpečné nakladanie a vykladanie s nosnosťou až do 12ton.
Skúsenosti a každé presťahované bremeno, z nás robí firmu, na ktorú sa viete obrátiť v prípade sťahovania.