Contact

mail@gemini-theme.com
+ 001 0231 123 32

Follow

Info

All demo content is for sample purposes only, intended to represent a live site. Please use the RocketLauncher to install an equivalent of the demo, all images will be replaced with sample images.

Sťahovanie klavíraSťahovanie ťažkých vecí

Klavír, pianino alebo koncertné krídlo sú ťažké bremená, ktoré si vyžadujú profesionálov nielen na hranie ale aj na ich premiestňovanie. Špecializujeme sa aj na tieto služby a preto Váš hudobný nástroj podľa typu zabalíme do ochrannej fólie a nárazu vzdornému materiálu ktorým disponujeme. V prípade ak potrebujete presťahovať klavír typu krídlo, robíme aj jeho demontáž nôh a častí, horného krídla, pedál. Po jeho presťahovaní Vám odborne zmontujeme jednotlivé časti naspäť. Demontáž pri tomto type klavíra je veľmi dôležitá a potrebuje sa to uskutočniť, aby samotný prenos krídla bol čo najbezpečnejší a Vás klavír ochránený.
Sťahovanie klavíra a celkovo ťažkého bremena si vyžaduje presný postup a plánovanie podľa jednotlivých vplyvov ako sú únikový východ, schodisko, výťah a veľa iného, ktoré vykonávame napríklad pri obhliadke ak sa s Vami dohodneme.
Počet pracovníkov je vždy prispôsobený bremenu, ktoré sa sťahuje a takisto aj nákladné vozidlo, nech je samotný priebeh sťahovania čo najlepší a bez obmedzenia.

Sťahovanie trezora

Aby Vás sťahovanie nebolo, nezabralo Vám veľa času a pohody pri organizovaní iných povinností ste na správnom mieste. Ak máte trezor alebo kovovú bezpečnostnú skriňu, s našimi skúsenosťami a službami to môžete mať kdekoľvek. Sťahovanie trezorov, serverov, hracích automatov, bankomatov, aj to patrí medzí bremená, ktoré sme už presťahovali bezpečne a podľa dohody. Dostupnosť termínov, realizácia, profesionalita, Vaša spokojnosť sú aspekty ktoré Vám vieme ponúknuť pri sťahovaní aj Vášho ťažkého predmetu.
Sťahovanie vykonávame na vozidlách, ktoré disponujú hydraulickými plošinami na pohodlne a bezpečné nakladanie a vykladanie s nosnosťou až do 12ton.
Skúsenosti a každé presťahované bremeno, z nás robí firmu, na ktorú sa viete obrátiť v prípade sťahovania.