Sťahovanie ťažkých vecí

Sťahovanie klavíra

Klavír, pianino alebo koncertné krídlo sú ťažké bremená, ktoré si vyžadujú profesionálov nielen na hranie, ale aj na ich premiestňovanie. Špecializujeme sa aj na tieto služby, a preto váš hudobný nástroj podľa typu zabalíme do ochrannej fólie a nárazu vzdornému materiálu. V prípade ak potrebujete presťahovať klavír typu krídlo, robíme aj jeho demontáž nôh a častí, horného krídla, pedál. Po jeho presťahovaní vám odborne zmontujeme jednotlivé časti naspäť. Demontáž pri tomto type klavíra je veľmi dôležitá a potrebuje sa to uskutočniť, aby samotný prenos krídla bol čo najbezpečnejší a Vás klavír ochránený.


Sťahovanie klavíra a celkovo ťažkého bremena si vyžaduje presný postup a plánovanie podľa jednotlivých vplyvov ako sú únikový východ, schodisko, výťah a veľa iného, ktoré vykonávame napríklad pri obhliadke ak sa s Vami dohodneme.
Počet pracovníkov je vždy prispôsobený bremenu, ktoré sa sťahuje a takisto aj nákladné vozidlo, nech je samotný priebeh sťahovania čo najlepší a bez obmedzenia.

 

Sťahovanie trezora

Sťahovanie trezorov, kovových bezpečnostných skríň, serverov, hracích automatov a bankomatov  taktiež bezpečne prepravíme.Sťahovanie vykonávame na vozidlách, ktoré disponujú hydraulickými plošinami na pohodlne a bezpečné nakladanie a vykladanie s nosnosťou až do 12ton.

Hydraulická plošina vie zdvihnúť náklad až do váhy 600kg.

Kontaktujte nás a získajte cenovú ponuku!

Sťahujete sa do nového? Hľadáte firmu na sťahovanie s profesionálnym prístupom a skúsenosťami? Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si termín sťahovania.

 

Kontaktný formulár Bezplatná cenová ponuka