Vaše sťahovanie je firma, ktorá má v náplni svojej práce sťahovanie a prepravu. Naša firma vám zabezpečí sťahovanie vašich vecí z bytu, z firmy, do nového bytu, novej firmy alebo aj do zahraničia. Sťahovanie a prepravné služby poskytuje naša firma Vaše sťahovanie v rámci Bratislavy, ale aj jej okolia. Ak sa sťahujete do zahraničia, sťahovanie vašich vecí ponúkame do štátov ako Taliansko, Nórsko, Nemecko, Francúzsko a mnoho ďalších štátov, po dohode s vami.


Záleží nám na Vašej spokojnosti, preto sťahovanie s nami je zabezpečované profesionálnym tímom a snažíme sa každú zákazku čo najpresnejšie naceniť, aby ste nemuseli platiť nič navyše. Profesionálne sťahovanie je našou prioritou, a preto kladieme najväčší dôraz na to, aby nábytok, zabalené veci a všetok váš majetok bol chranený pri preprave a pri sťahovaní autom bol čo najviac zabezpečený. Aj práve preto máte u nás zaručené aj poistenie zodpovednosti za škody, ktoré slúži pre istotu ako záruka sťahovania.

Dlhoročné skúsenosti, každá nová zákazka a sťahovanie s novými výzvami z nás robí stále väčšiu a spoľahlivejšiu firmu aj pre vaše sťahovanie.

Ponúkame vám bezplatnú obhliadku, poskytnutie baliaceho materiálu, dovoz až na adresu a mnoho ďalších služieb, aby vaše sťahovanie prebehlo bez námahy, s radosťou a profesionálne. Sťahovanie vašich vecí zabezpečujeme aj počas víkendov a sviatkov. Dostupnosť sťahovania a prispôsobenie termínov je podľa vašich požiadaviek. Ak sa sťahujete do zahraničia, pomôžeme vám aj s týmto sťahovaním. Taliansko, Nórsko, Nemecko, Francúzsko a iné štáty, kde sme vďaka Vám už mohli zrealizovať sťahovanie, nám takisto dáva mnoho skúsenosti s medzinárodnou nákladnou prepravou, logistikou a špedíciou.

Kto si aspoň raz vyskúšal sťahovanie a robil ho sám, nám dá určite za pravdu, že ide o náročnú prácu, ktorá si vyžaduje profesionálny prístup a takisto dostatok času na realizáciu. Preto vám to chceme uľahčiť, aby ste na vaše sťahovanie mohli spomínať ako na dobrú skúsenosť a v prípade potreby sťahovania nás opäť osloviť.

Ak neviete ako sťahovanie začať, vieme naplánovať celý sťahovací postup spoločne.

 

Neváhajte sa nám ozvať s akýmikoľvek otázkami, radi vám pomôžeme nájsť odpoveď.Kontaktujte nás a získajte cenovú ponuku!

Sťahujete sa do nového? Hľadáte firmu na sťahovanie s profesionálnym prístupom a skúsenosťami? Neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si termín sťahovania.

 

Kontaktný formulár Bezplatná cenová ponuka