Sťahovanie o násVaše sťahovanie - kto sme? Dovoľte nám teda, sa Vám predstaviť. Vaše sťahovanie je firma, ktorá má v náplní svojej práce sťahovanie a prepravu. Naša firma Vám zabezpečí sťahovanie Vašich vecí z bytu, z firmy, do nového bytu, novej firmy alebo aj do zahraničia. Sťahovanie a prepravné služby poskytuje naša firma Vaše sťahovanie v rámci Bratislavy ale aj jej okolia. Ak sa sťahujete do zahraničia, sťahovanie Vašich vecí ponúkame do štátov ako Taliansko, Nórsko, Nemecko, Francúzsko a mnoho ďalších štátov, po dohode s Vami.

Záleží nám na Vašej spokojnosti! Preto sťahovanie s nami je zabezpečované profesionálnym tímom a snažíme sa každú zákazku čo najpresnejšie naceniť, aby ste nemuseli platiť nič navyše. Profesionálne sťahovanie je našou prioritou a preto kladieme najväčší dôraz na to, aby nábytok, zbalené veci a všetok Váš majetok bol chranený, pri preprave sa nepoškodil a aby bol pri sťahovaní autom čo najviac zabezpečený. Aj práve preto máte u nás zaručené aj poistenie zodpovednosti za škody, ktoré slúži pre istotu ako záruka sťahovania.

Dlhoročné skúsenosti, každá nová zákazka a sťahovanie s novými výzvami z nás robí stále väčšiu a spoľahlivejšiu firmu aj pre Vaše sťahovanie.Sťahovanie Bratislava o nás

Ponúkame Vám bezplatnú obhliadku, poskytnutie baliaceho materiálu, dovoz až na adresu a mnoho ďalších služieb, aby Vaše sťahovanie prebehlo bez námahy, s radosťou a profesionálne. Sťahovanie Vašich vecí zabezpečujeme aj počas víkendov a sviatkov. Dostupnosť sťahovania a prispôsobenie termínov je podľa Vašich požiadaviek. Ak sa sťahujete do zahraničia, pomôžeme Vám aj s týmto sťahovaním. Taliansko, Nórsko, Nemecko, Francúzsko a iné štáty, kde sme vďaka Vám už mohli zrealizovať sťahovanie, nám takisto dáva mnoho skúsenosti s medzinárodnou nákladnou prepravou, logistikou a špedíciou.

Kto si aspoň raz vyskúšal sťahovanie a to sťahovanie robil sám, nám dá určite za pravdu, že ide o náročnú prácu, ktorá si vyžaduje profesionálny prístup a takisto dostatok času na realizáciu. Preto Vám to chceme uľahčiť, aby ste na Vaše sťahovanie mohli spomínať ako na dobrú skúsenosť a v prípade potreby sťahovania opäť oslovíte našu firmu.

Ak neviete ako sťahovanie začať, vieme naplánovať celý sťahovací postup spoločne. Neváhajte sa nám ozvať s akýmikoľvek otázkami, radi Vám pomôžeme nájsť odpoveď.
Sme tu preto, aby Vám sťahovanie neodobralo mnoho peňazí a drahocenného času.